Przejdź do menu Przejdź do treści

Waukesha VHP

Zespoły prądotwórcze Waukesha VHP są budowane z myślą o wydajności, trwałości i wytrzymałości, a także zapewniają niezawodną moc w zastosowaniach wymagających ciągłego i chwilowego zasilania.

OSIĄGI DOSTOSOWANe DO TWOICH POTRZEB Wszechstronna seria VHP zasilana gazem jest dostępna w konfiguracjach 6-, 12- i 16-cylindrowych z systemami spalania mieszanki ubogiej i bogatej.

GOTOWE NA KAŻDE WYZWANIE Seria VHP wytwarza energię z gazów pochodzących z pól naftowych, znajdujących się na większych wysokościach i w odległych lokalizacjach, przy jednoczesnym obniżeniu emisji ze spalin.

SPRAWDZA SIĘ – NIEZALEŻNIE OD TEGO, GDZIE GO POTRZEBUJESZ Silniki VHP zasilają strukturę energetyczną świata i można je znaleźć w każdym jego zakątku.

Silniki gazowe VHP, zbudowane z myślą o niezawodności, trwałości i wytrzymałości, pracują w systemach wydobycia i przesyłu gazu ziemnego od ponad 40 lat.

  • Niska emisja zanieczyszczeń w różnych zastosowaniach
  • Tolerancja gorącego paliwa
  • Dostępny szeroki zakres prędkości obrotowych (700–1200 obr/min)
  • Wydłużone okresy serwisowe
  • Dowiedz się więcej o silniku gazowym Waukesha VHP serii piątej, jednym z najbardziej paliwooszczędnych silników VHP.

Oferujemy również szeroką gamę pakietów modernizacji dla produktów Waukesha.

Jesteśmy czynnymi członkami:

Ferox Sp. z o. o. Energy Systems informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij