Przejdź do menu Przejdź do treści

Waukesha mobileFLEX

Oferta silników gazowych i zespołów prądotwórczych Waukesha mobileFLEX z certyfikatem mobilności EPA to najnowsze osiągnięcie w zakresie dostarczania tańszej, niskoemisyjnej energii na platformy wiertnicze, wydobycia ropy metodą sztucznego podnoszenia i dla pól naftowych. mobileFLEX jest alternatywą dla jednostek wysokoprężnych, mobilnym rozwiązaniem certyfikowanym przez EPA, co zapewnia producentom energii oszczędność, a wykonawcom wierceń – przewagę operacyjną dzięki użyciu gazu dostępnego na miejscu.

UKIERUNKOWANE NA SZCZEGÓLNE WYMAGANIA BRANŻY ROPY I GAZU Spalanie mieszanki bogatej w silnikach mobileFLEX zapewnia niską emisję spalin i pracę na różnych gazach z pola naftowego bez spadku parametrów.

NIŻSZE POZIOMY NOx Redukcja emisji NOx zapewnia więcej mocy na miejscu, z mniejszym śladem węglowym przy jednoczesnym spełnieniu wymagań dotyczących tonażu na miejscu.

PEŁNA KONTROLA DZIĘKI ESM Produkty mobileFLEX są wyposażone w system ESM (Engine System Manager) firmy INNIO – łatwy w użyciu system, który maksymalizuje osiągi silnika i jego dyspozycyjność.

W zastosowaniach w energetyce pól naftowych oferta mobileFLEX to idealne rozwiązanie zasilania platform wiertniczych, ponownego wprowadzania cieczy, pomp podnośnikowych i tymczasowego przechowywania.

  • Niższe koszty operacyjne do 80% w porównaniu z agregatem zasilanym olejem napędowym
  • Pracuje na LNG, propanie CNG HD-5 i gazach z pola naftowego o wysokiej wartości opałowej przy minimalnej obróbce gazów
  • Praca z gazami ziemnymi o wartości opałowej od 35,4 do 61,5 MJ/m3 bez wymiany części oraz z propanem o wartości opałowej 96,9 MJ/m3 bez wymiany części

Oferujemy również szeroką gamę pakietów modernizacji dla produktów Waukesha.

Jesteśmy czynnymi członkami:

Ferox Sp. z o. o. Energy Systems informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij