Przejdź do menu Przejdź do treści

Jenbacher typ 4

Stworzone na podstawie sprawdzonych koncepcji konstrukcyjnych Jenbacher typów 3 i 6 nowoczesne silniki gazowe typu 4 odznaczają się wysoką mocą i sprawnością. Ulepszone sterowanie i monitorowanie ułatwiają konserwację i pozwalają osiągnąć doskonałą niezawodność i dyspozycyjność.

SPRAWDZONA SPRAWNOŚĆ

Dzięki wysokiej sprawności jednostki typu 4 zapewniają oszczędność paliwa bez straty w elastyczności zakresu pracy i niezawodności.

ELASTYCZNY MOŻE WIĘCEJ

Silnik typu 4 jest dostępny w wersjach częstotliwościowych 50 i 60 Hz i odznacza się dużym zakresem stosowanych paliw gazowych i szeroką gamą zastosowań, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla ponad 10 różnych zastosowań.

NIEZAWODNOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Patrząc na niezawodność, solidność i wysoką dyspozycyjność, łatwo stwierdzić, dlaczego klienci zamówili dotychczas ponad 2000 silników typu 4.

Silniki Jenbacher typu 4 mają identyczną konstrukcję, układ kontroli emisji i możliwości przetwarzania gazów odpadowych na energię elektryczną jak ich odpowiedniki typu 2 i 3, a ponadto zapewniają dużą moc i wyjątkową sprawność.

  • Turbosprężarka o dużej mocy umożliwia optymalną pracę przy wyższych temperaturach powietrza wlotowego i na większych wysokościach.
  • Czterozaworowa głowica cylindra odznacza się lepszą geometrią i uzyskaną z wykorzystaniem zaawansowanych metod obliczeniowych i symulacji, co przekłada się na optymalne warunki chłodzenia i spalania mieszanki.
  • Dzielony korbowód w silniku typu 4 zmniejsza zużycie cierne łożysk i ułatwia konserwację.

Oferujemy również szeroką gamę modernizacji i aktualizacji dla silników gazowych Jenbacher typu 4.

Jesteśmy czynnymi członkami:

Ferox Energy Systems Sp. z o. o. informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij