Przejdź do menu Przejdź do treści

Sabroe HicaHP i NS HPAC

Seria NS to pompy ciepła o najwyższej wydajności wykorzystujące amoniak jako czynnik chłodniczy. Przeznaczone do odzyskiwania ciepła odpadowego lub wspomagania procesów przemysłowych,
które wymagają jednoczesnego grzania i chłodzenia, zapewniają wysoką temperaturę
wody źródła górnego – do 95°C.

Solidna konstrukcja

Podstawą pomp ciepła serii NS jest wysokociśnieniowa wersja sprężarek śrubowych Sabroe wykonana z żeliwa sferoidalnego. Taka konstrukcja gwarantuje wyjątkową niezawodność i żywotność tych urządzeń.

Możliwość konfiguracji

Istotnym atutem urzędzeń z serii NS jest możliwość ich skonfigurowania, tak aby spełniały określone wymagania eksploatacyjne. Szeroki wachlarz opcji pozwala na uzyskanie rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Urządzenie może zostać zdefiniowane jako jedno, dwu lub trzy stopniowe, by w efekcie zapewnić moc grzewczą sięgającą nawet 13 000 kW.

Ekonomiczne rozwiązanie

Urządzenie w ekonomiczny sposób zaspokaja potrzebę jednoczesnego chłodzenia i ogrzewania, zapewniając przy tym wysoki współczynnik efektywności COP.

W tej gamie systemów pomp ciepła dostępnych jest 13 standardowych modeli o mocach grzewczych od 300 kW do 2700 kW.

Jesteśmy czynnymi członkami:

Ferox Energy Systems Sp. z o. o. informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij