Przejdź do menu Przejdź do treści

Sabroe DualPAC

Pompę ciepła Sabroe DualPAC stanowią dwie połączone jednostki: ChillPAC oraz HeatPAC. Modułowo zintegrowane urządzenie cechuje się kompaktową konstrukcją i umożliwia osiągnięcie wysokich temperatur – do 90°C przy zachowaniu atrakcyjnej ekonomii eksploatacji.

Wysoka elastyczność

DualPAC to dwustopniowa, wysokotemperaturowa pompa ciepła wykorzystująca amoniak jako czynnik chłodniczy. Modułowe rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność pod względem konfiguracji, ponieważ pozwala na zastosowanie wszystkich standardowych modeli urządzeń ChillPAC i HeatPAC.

Najwyższa efektywność

DualPAC to pompa ciepła doskonale współpracująca z niską temperaturą źródła dolnego i umożliwiająca dostarczenie wysokiego parametru temperaturowego w źródle górnym. Zoptymalizowana konstrukcja wymienników ciepła wpływa na minimalną ilość czynnika chłodniczego oraz zapewnia najwyższą możliwą efektywność pracy.

W asortymencie pomp ciepła DualPAC znajduje się 17 różnych modeli o mocach grzewczych od 400 kW do 3000 kW.

Jesteśmy czynnymi członkami:

Ferox Energy Systems Sp. z o. o. informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij