Przejdź do menu Przejdź do treści

Aktualności

czwartek, 03.03.2022

Dostawa silnika gazowego Jenbacher i budowa infrastruktury ciepłowniczej dla Grupy Dalkia

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym podpisaliśmy z Dalkia Polska Kogeneracja 1 Sp. z o.o. z Grupy Dalkia umowę na realizację zadania pn. „Budowa instalacji wysokosprawnej kogeneracji o mocy elektrycznej 999 kWe i termicznej ok. 1,1 MWt w oparciu o silnik gazowy zasilany gazem sieciowym, na terenie Wydziału nr 13 Szopienice”.

W ramach tego zadania dostarczymy silnik gazowy INNIO Jenbacher J420 w zabudowie kontenerowej oraz wybudujemy elementy infrastruktury ciepłowniczej. Termin zakończenia realizacji inwestycji jest planowany na marzec 2023 r. Po oddaniu do eksploatacji będziemy świadczyć kompleksową usługę serwisową obejmującą serwis prewencyjny oraz awaryjny przez okres 10 lat. Będzie to 6 silnik, który dostarczymy dla grupy Dalkia.

Jesteśmy czynnymi członkami:

Ferox Energy Systems Sp. z o. o. informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij